Pomůžeme vám


Bezplatná infolinka:

725 346 669

Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Prodej ready-made společnosti

Jaké dokumenty budu muset při převodu ready-made společnosti předložit?
Budeme od Vás potřebovat výpis z rejstříku trestů všech jednatelů v případě s. r. o. a všech orgánů (dozorčí rada i představenstvo) v případě a. s. Pokud budete chtít změnit sídlo, prosíme také o výpis z katastru nemovitostí a souhlas vlatníka nemovitosti.

Jakou mám jistotu, že jsou společnosti na prodej bez dluhů?
Prodej ready-made společností je smluvně ošetřen: Ready-made společnosti jsou prosté jakýchkoliv závazků, nevykonávaly žádnou činnost a jsou založeny pouze za účelem prodeje. Veškeré záruky jsou garantovány ve smlouvě o převodu obchodního podílu.

Pokud si koupím ready-made společnost, nemusím splácet základní kapitál 200 000 Kč?
Ne, nemusíte. Při zakoupení ready-made společnosti platíte jen její cenu, která je uvedena v našem katalogu společností. Pokud se rozhodnete koupit ready made firmu, výhodou je právě to, že základní kapitál, a to celých 200 000,- Kč, už je plně splacený! Podnikat tak můžete hned a nepotřebujete k tomu horentní sumy.

Co všechno je v ceně za prodej ready-made firmy zahrnuto?
Uvedená cena zahrnuje poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku vyplývajících z převodu společnosti, poplatek za notářský zápis v souvislosti se založením firmy, ověření podpisů, poplatek bance.

Je něco, co cena za ready-made společnost nezahrnuje?
V ceně není zahrnuto vyřízení živnostenského oprávnění a příslušné poplatky, poplatky notářovi v případě změny obchodního názvu společnosti, nebo za nadstandardní změnu společenské smlouvy, poplatky za výpis z trestního rejstříku.

Budu muset při koupi ready made společnosti za notářem?
Za notářem nebudete muset.

Budu se muset registrovat na FÚ a ŽÚ?
Ne, tyto úřední záležitosti vyřídíme za Vás. Ohlášení nové firmy nebo změn na finančním a živnostenském úřadě je zpoplatněno správním poplatkem ve výši 1.000 Kč.

Kdo má na starosti prodej ready made společností?
Samozřejmě přímo my, tým Nové společnosti, právní služby pak zajišťuje AK JUDr. Daniel Musil. S námi jednáte, my vyřizujeme Vaše požadavky. Nemusíte se spoléhat na žádné zprostředkovatele, my prodáváme ready made společnosti a jsme lidé na svém místě. 

Zakládání společností

Jaké dokumenty budu muset při založení firmy předložit na naší schůzce?
Budeme od Vás potřebovat výpis z rejstříku trestů všech budoucích jednatelů v případě s. r. o. a všech orgánů (sozorčí rada i představenstvo) v případě a. s. prosíme také o výpis z katastru nemovitostí a souhlas vlastníka nemovistosti pro místo budoucího sídla společnosti.

Co všechno je v ceně za zprostředkování založení firmy zahrnuto?
Uvedená cena zahrnuje poplatek na zápis do obchodního rejstříku, poplatek za notářský zápis v souvislosti se založením firmy, ověření podpisů a kopií.

Je něco, co cena za založení s. r. o. nebo založení a. s. nezahrnuje?
V ceně je zahrnuto vše, co je pro založení firmy potřeba.

Budu muset při zakládání společnosti za notářem?
Za notářem nebudete muset. Vše vyřídíme na základě plné moci od Vás.

Budu se muset registrovat na FÚ a ŽÚ?
Tyto úřední záležitosti vyřídíme na základě Vaší žádosti za Vás. Ohlášení nové firmy na finančním a živnostenském úřadě je zpoplatněno správním poplatkem ve výši 1.000 Kč.

Kdo bude vyřizovat zakládání mojí společnosti?
Celý proces je přímo na nás. S námi budete od začátku do konce jednat, u nás nehrozí žádné odkázání na prostředníky, ani se nechlubíme cizí prací. Právní služby zajišťuje AK JUDr. Daniel Musil. Právě díky tomu, že plně rozumíme své práci a orientujeme se v naší nabídce, Vám můžeme nejlépe poradit a pomoci při řešení jakéhokoli problému.

Jaké dokumenty budu muset při převodu ready-made společnosti předložit?

Budeme od Vás potřebovat výpis z rejstříku trestů všech jednatelů v případě s. r. o. a všech orgánů (dozorčí rada i představenstvo) v případě a. s. Pokud budete chtít změnit sídlo, prosíme také o výpis z katastru nemovitostí a souhlas vlatníka nemovitosti. 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio