Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Novinky

Jak se dostat z krize bez poškození dobrého jména?

Jak řešit krizi?

Velké množství firem dnes, ve 21. století, podceňuje krizovou komunikaci. Nepočítá s tím, že by mohla nějaká krize jejich dobře zavedenou firmu ohrozit. Opak je ale pravdou – jakmile se negativní informace dostanou na internet, mohou se šířit rychlostí světla, a nezáleží na velikosti ani renomé společnosti, jak se přesvědčila už např. Nestlé. V takovéto situaci je naprosto nezbytné reagovat - rozvážně, avšak rychle.

celý článek
CSR prospívá okolí i firmě samotné.

Co se skrývá za společenskou odpovědností firem?

Je důležité si uvědomit, že patřit mezi společensky odpovědné firmy znamená budovat si loajalitu a dobrou pověst jak u zaměstnanců a zákazníků, tak u všech akcionářů, stakeholderů, podnikatelských partnerů a hlavně u veřejnosti jako celku. Odborníci označují CSR za nezbytnou složku nynějšího vývoje podnikatelů. O co jde?

celý článek
Chcete začít podnikat s e-shopem? Rozhodně si dejte pozor na tyto chyby.

Chci založit e-shop! Jak na to?

Dobrých rad a tipů, jak založit e-shop, je na internetu spousta. Zaměříme se proto raději na chyby, kterých se podnikatelé často dopouští. Co a proč nedělat?

celý článek
Podnikatelé míří vysoko, 40 % z nich hodlá svoji firmu dále rozvíjet.

40 % podnikatelů plánuje další rozvoj

Čeští podnikatelé jsou optimističtí, 40 procent dotázaných plánuje další rozvoj své firmy. Tyto a další zajímavé výsledky přinesl průzkum agentury Datank mezi 7 000 podnikateli. Co si podnikatelé myslí o dotacích nebo administrativní zátěži při podnikání v ČR?

celý článek
Češi rádi využívají slev a výprodejů.

Jaký je váš zákazník?

Tuto otázku jste si určitě položili již na samém počátku vašeho podnikání. A pokud ne, určitě jste to udělali hned potom. Zákazník obecně je totiž bytost přinejmenším velice zajímavá, tak trochu opředená mystériem průzkumů trhu a schovaná za psychologický profil její národnosti, ale hlavně - ať už prodáváte bio zeleninu nebo elektromotory, je pro váš byznys stěžejní její přízeň.

celý článek
Jak ušetřit ve firmě? Na energiích, i vyžitím virtuální kanceláře.

Jak ušetřit ve firmě na energiích?

Ani se nevzpamatujete z letní dovolené a už budete zapínat v kanceláři topení. A co teprve spotřeba elektřiny? Jestli vás už teď děsí účty za energie, můžou vám pomoct tyto tipy, jak je minimalizovat.

celý článek
Lidé se chtějí bavit, to je jeden z důvodů, proč i bláznivý nápad může mít úspěch.

Bláznivé nápady na podnikání? Vydělávají!

Jak se daří originálním nápadům v Česku? Kupodivu dobře. Jedná se sice o malý trh, ale o to specifičtější. Podívejte se, s čím a proč podnikatelé uspěli.

celý článek
I vy můžete být koučem. Vaši zaměstnanci to ocení.

Pomoc podnikatelům: jak efektivně vést zaměstnance

K čemu je vám dobré koučování? Veďte k němu své manažery, pomůže vám řídit zaměstnance také v malé firmě a aplikovat se dá i v osobním životě. Pár základních tipů, jak a proč koučovat, najdete v tomto článku.

celý článek
I ženy mohou být v podnikání velmi úspěšné. Brání jim jen předsudky, nebo i ony samy?

Proč je podnikajících žen málo?

Ačkoli by se mohlo zdát, že za to mohou genderové předsudky, často se ženy brzdí samy. Které jejich vlastnosti jim brání v rozletu? Odpovídá na to rozsáhlý výzkum.

celý článek
Senioři mohou být cílovou skupinou i pro vaše podnikání.

Perspektivní zákazníci? Věnujte pozornost seniorům

Přestože počet obyvatel v seniorském věku se zvyšuje, firmy tuto cílovou skupinu stále v mnoha ohledech zanedbávají. Zkuste se zamyslet, zda nejde o vhodný podnikatelský záměr právě pro vás, nebo jestli nejsou v rámci vašeho podnikání senioři zajímavou cílovou skupinou.

celý článek

 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio