Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

5 věcí, které potřebujete pro úspěšné podnikání

28. 06. 2011
Rady pro úspěšné podnikání: Buďte realisté, asertivní, plánujte inovace.
Rady pro úspěšné podnikání: Buďte realisté, asertivní, plánujte inovace.

Jste připraveni rozjet vlastní podnikání?

Je na Vašem vlastním rozhodnutí a zvážení svých schopností, zda budete podnikat. A měli byste také zvážit, zda Vám nechybí některé vlastnosti, které jsou pro opravdový úspěch v podnikání prakticky nezbytné. Projděte si seznam schopností a dovedností, které Vám mohou napovědět, jak dobře jste na založení společnosti připraveni.

Buďte realisté

Každý má své sny a představy, ale neidealizujte si budoucnost příliš. Hledejte chyby nejen u ostatních, ale také u sebe. Podívejte se na své plány či projekty realisticky, zda mají opravdu šanci na úspěch. Nenechte se zmást vlastním nadšením.

Vytrvejte a nevzdávejte se navzdory překážkám

Bylo by naivní doufat, že Vaše podnikání nepřekvapí žádné problémy, nebo že sami nikdy neuděláte chybu. Proto s tím počítejte, z každé chyby se poučte a hlavně ji neopakujte. Poučit se jak z vlastních, tak z cizích chyb, je velmi užitečná vlastnost. Nenechte se otrávit ani zlomit, buďte vytrvalí.

Selský rozum

Nezáleží na tom, kolik máte titulů a jak vysoké je Vaše IQ. Mnohem důležitější je schopnost používat takzvaný selský rozum. Hledat jednoduchá řešení, věci nepřekombinovat. Být si vědom základních logických souvislostí - pokud chcete uspět, musí být o Vaše služby/produkty zájem.

Buďte přizpůsobiví a připravení inovovat

Sledujte trh, zkoumejte a předvídejte co Vaši zákazníci chtějí a podle toho své produkty či služby inovujte. Tím se posouváte dopředu a budete o krok před konkurencí. A nemusí se to týkat jen technických oborů, ale klidně i potravinářství.

Trénujte asertivitu

Nikdo rádi nejednáme s lidmi, kteří nám neústupně nutí svůj projekt. Dobrý partner není ten, který nás nutí přistoupit na jeho pohled na věc, ale ten, který nás vede ke vzájemným kompromisům tak, aby byl výsledek co nejpřijatelnější pro obě strany.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Jste připraveni? Podnikejte s ready made firmou

Pokud jste se přesvědčili, že jste na podnikání skvěle připraveni, objednejte si už dnes ready made firmu. Koupě ready-made Vám ušetří spoustu času, který zatím můžete věnovat svým cílům a plánům.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio