Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Bláznivé nápady a podnikání? Ano, jde to dohromady!

25. 07. 2011
I na bláznivém nápadu můžete postavit fungující společnost.
I na bláznivém nápadu můžete postavit fungující společnost.

Fantazii se meze nekladou. Ani v podnikání. Představíme Vám bláznivé nápady, které vydělaly… miliony!

Některé podnikatelské záměry jsou perspektivní a neuspějí. Jiné jsou téměř šílené a udělají ze svých stvořitelů milionáře. Pokud zvažujete založení s.r.o., ale svému nápadu úplně nedůvěřujete, následující článek Vás možná inspiruje.

Ideální domácí mazlíček?

V 70. letech 20. století vymyslel americký podnikatel Gary Dahl nového domácího mazlíčka, který je ideální – nemusíte ho totiž krmit, venčit, ani vám nic nezničí. Pokud chcete jet na dovolenou, nemusí ho nikdo hlídat. Tím mazlíčkem je totiž obyčejný kámen. Dahl pak napsal knížku o tom, jak pečovat o svého kamenného mazlíčka, tzv. pet-rock. Neuběhlo ani pár týdnů a na trhu už se objevili první kamenní domácí mazlíčci, jejichž cena se pohybovala kolem čtyř dolarů a nechybělo originální balení. Stejně tak noví majitelé „zvířátka“ dostali onu zmiňovanou knihu, jak o něj nejlépe pečovat, jak ho krmit, vycvičit či koupat.

Výsledek? Kameny se přestaly prodávat po půl roce. Už za tak krátkou dobu se totiž Dahl stal milionářem.

Netradiční restaurace

Každý přemýšlí, jak odlišit svůj byznys od konkurence. To platí také u restaurací. A někdy se i ten nejbláznivější nápad vyplatí. Na Tchaj-wanu před několika lety otevřeli několik restaurací s názvem Modern Toilet. Pokud tuto restauraci navštívíte, budete sedět na reálné záchodové míse (naštěstí se sklopeným prkýnkem) a jídlo nedostanete na stůl, ale na umyvadlo kryté skleněnou deskou. Vše je promyšlené do detailu, proto ani nádobí, ani jména pokrmů nejsou vzdálené tématice. Těžko říct, jaký úspěch by taková restaurace měla u českých zákazníků, ale v Asii vzbudila nadšení.

Z malé prodejny zmrzliny se stal řetězec čítající už 12 restaurací.

Pro řidiče se smyslem pro humor

Jason Wall dostal jednoduchý vtipný nápad – prodávat barevné balonky s různými motivy na antény aut. Nápad si ale našel své příznivce a nebylo jich málo.

Dnes firma vyrábí kolem padesáti druhů balonků a vydělává dva miliony dolarů ročně.

Náš tip? Spojte originální nápad s ready made firmou

Dodejte si trochu sebedůvěry a vrhněte se do podnikání, třeba ještě dnes, protože jsou tu naše ready made společnosti! Pokud už firmu máte a nechcete riskovat, jen byste jí rádi trošku pomohli k úspěchu, můžeme Vám doporučit například poskytnutí sídla přímo v centru Prahy na adrese, která udělá na každého Vašeho klienta dojem.

Celý článek si můžete přečíst zde.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio