Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Bláznivé nápady na podnikání? Vydělávají!

06. 09. 2013
Lidé se chtějí bavit, to je jeden z důvodů, proč i bláznivý nápad může mít úspěch.
Lidé se chtějí bavit, to je jeden z důvodů, proč i bláznivý nápad může mít úspěch.

Jak se daří originálním nápadům v Česku? Kupodivu dobře. Jedná se sice o malý trh, ale o to specifičtější. Podívejte se, s čím a proč podnikatelé uspěli.

Dvojrukavice pro zamilované i maminky

Eliška Počarovská přišla s nápadem na zimní rukavici společnou pro dvě osoby. Původně předpokládala, že rukavici uvítají maminky, kterým se při zimní procházce už nevytrhne dítě z dlaně s tlustou rukavicí. Ještě větší úspěch však zaznamenal produkt u mladých párů: "Nechápu, jak je to možné, ale 95 % objednavatelů jsou muži," uvedla Počarovská. Produkt vtipně nazvaný gLove nabízí jak "dospělácký" vzhled, tak roztomilý design, který uvítají děti. Do budoucna má mladá podnikatelka i další nápady, nejen na inovaci jejího prvního produktu.

Levné a zábavné jízdné pro studenty

Přemýšleli jste někdy, jak se levně dopravit na kolej ve vzdáleném městě, nebo na návštěvu k přátelům na druhé straně republiky? Nebo často jezdíte autem a samotným se vám to nevyplatí? Přes internetovou stránku Waybook si domluvíte spolujízdu - buď kontaktujete člověka, který jede ve vyhovujícím termínu tam, kam potřebujete, nebo nabídnete svezení a dostanete příspěvek na benzin. Navíc se přitom můžete seznámit se zajímavými lidmi.

Bláznivé nápady na podnikání - proč jsou úspěšné?

Eva Svobodová z AMSP ČR bývá dosud občas překvapena, s jakým nápadem se dá prorazit - pro ni nečekaný úspěch sklidil kočičí hotel, nebo zvířecí seznamka fungující napříč Evropou. "Nastartovat firmu je těžké, ale udržet ji a dále rozvíjet je mnohem těžší," říká a radí, že prioritami by podle ní pro začínající podnikatele měla být opatrnost a dobré zacílení produktu. K originálním nápadům na podnikání dodává: „Všechny ulítlé nápady mají v současné době šanci, protože lidé se chtějí také bavit."

Další nápady najdete v celém článku.

Úspěch s ready made firmou

Většina nápadů pochází z mladých hlav, takže ani zdánlivá životní nezkušenost není překážkou v úspěchu. Pro založení společnosti vám však chybět základní kapitál, a právě tento problém řeší ready made firma, hotová společnost ke koupi, která má již základní kapitál plně splacený. 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio