Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Být raději podnikatelem, nebo zaměstnancem?

02. 12. 2012
Jako podnikatel můžete dosáhnout na více peněz, ale není to pro každého.
Jako podnikatel můžete dosáhnout na více peněz, ale není to pro každého.

Pracovat "sám na sebe" či využívat zaměstnanecké výhody, toť otázka. Obojí má své pro a proti. Záleží nejen na vašich schopnostech, ale také povaze a životním stylu. Jaký typ jste vy?

Už od školy jsme byli vedeni k tomu, že stát se zaměstnancem je jedinou možnou volbou. V dnešní době už jsou možnosti i jiné, můžete jednoduše vydělávat na sebe. Ale je to pro vás to pravé? Dříve než si založíte společnost nebo koupíte ready-made firmu, přečtěte si, jestli je to pro vás správné rozhodnutí. A i když možná máte teplé místečko ve firmě, možná byste měli popustit uzdu své fantazii a postavit se v podnikání na vlastní nohy. Tak jako tak, můžeme vám pomoci s mnoha dalšími nezbytnostmi.

Být zaměstnancem - největší výhody?

Jako zaměstnanec máte samozřejmě své výhody a jistoty. Nemusíte většinou shánět práci, co dělat, ale je vám přidělena. Pevná pracovní doba, daná dovolená a odvádění daní zaměstnavatelem. Finanční odměna ale nebývá nikterak slavná. Zaměstnancům se však lépe plánuje volno, aktivity po práci a celkově život. Pokud vám vyhovuje pohodlí, relativní bezpečí stálého místa a nemáte příliš velké ambice, pak je pro vás nejlepší být zaměstnancem.

Podnikejte, tedy dělejte co vás baví

Díky podnikání nemusíte čekat, kam vás přijmou jako zaměstnance, ale rovnou vstoupit do odvětví, které vás baví. Máte tak téměř neomezené možnosti. Jste sami svými pány a taková hodnota se nesmí podceňovat. Dobrý pocit z práce, která vás naplňuje, může vynahradit některé nedostatky, jako je nestálý příjem peněz nebo vyšší stresová zátěž.

Odpovědnost je základ

V podnikání musíte být odpovědní, dodržovat své závazky, neustále přemýšlet, jak se rozvíjet a jak lépe uspokojit zákazníky. Vždy můžete mít po ruce pár schopných zaměstnanců, ale hlavní slovo je to vaše a na to musíte být připraveni.

Před začátkem podnikání si tak dobře promyslete, jaký jste osobnostní typ a zda vám vyhovuje komfort a stereotyp, nebo zda zvládnete větší míru stresu a odpovědnosti, za kterou však můžete být štědře odměněni.

Celé znění článku najdete zde.

Tip: koupě ready made společnosti nebo založení s.r.o.

Uvažujete o založení společnosti, nebo byste si rádi koupili hotovou firmu? Je to bezpečné a rychlé, spolehněte se na nás.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio