Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Češi si rádi přikrášlují životopisy

28. 05. 2012
Češi v životopisech často zveličují význam své bývalé pozice.
Češi v životopisech často zveličují význam své bývalé pozice.

Proč a v čem? Průzkum agentury Heliview Research Vám odpoví.

Nemilé prvenství Čechů v žebříčku

Agentura Heliview Research provedla v jedenácti zemích světa průzkum, z nějž vyplynulo, že Češi jednoznačně vítězí v nedůvěryhodnosti životopisů. V dalším průzkumu se ke lhaní v curriculum vitae přiznalo téměř 50% dotázaných a asi třetina využívá "slovíčkaření", tedy drobné nepřesnosti pro lepší vyznění životopisu.

A důvod? "Češi často mívají pocit, že to, čeho v životě dosáhli, není dost významné. Proto věří, že pokud chtějí v přijímacím řízení zaujmout, musejí své zkušenosti trochu přikrášlit," řekl na toto téma David Petrů, výkonný ředitel pražské pobočky Hill International.

Nejčastější "úpravy"

O čem lžou čeští manažeři nejčastěji? "Obvykle se setkáváme s nafukováním pravomocí a odpovědností … Potkala jsem krizového manažera, který v jedné firmě působil jako poradce generálního ředitele - a tuto svoji zkušenost v životopise shrnul tak, že byl generálním ředitelem," vyjádřila svůj názor šéfka Pedersen & Partners ČR Petra Grabmayerová. Podobné nepravdy se headhunter či personální agentura samozřejmě snaží odhalit.

Celý článek zde: http://ekonom.ihned.cz/c1-55906170-cesi-lzou-v-zivotopisech-nejvice-ze-vsech

Tip: Koupě ready made společnosti od profesionálů

Třeba Vám tento článek pomůže v budoucnu při výběru nových zaměstnanců do Vašeho týmu. Založení Vaší společnosti už máte úspěšně za sebou, nebo třeba uvažujete o koupi ready-made firmy? Obraťte se na spolehlivé partnery, abyste byli maximálně spokojeni.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio