Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Chcete podnikat? V jakém oboru se to vyplatí…

30. 06. 2012
Které obory podnikání se stále vyplatí?
Které obory podnikání se stále vyplatí?

Chcete koupit ready made společnost? Přečtěte si, které obory krize utlumila a které jsou naopak perspektivní pro Vaše podnikání.

Chystáte se koupit ready made firmu? Krize změnila spoustu věcí a je třeba dobře si rozmyslet, které obory se k podnikání ještě vyplatí, proto by Vás tento článek měl určitě zajímat.

Investujte do nových technologií

Perspektivní jsou především ty obory, které mají vysoký inovační potenciál, což úzce souvisí s novými technologiemi. Příkladem jsou zpracování a využívání nanotechnologií, energetika, robotika či výzkum a výroba v oblasti obnovitelných zdrojů.

Půda a biozemědělství

Dá se předpokládat, že vždy budou mít budoucnost obory, jejichž produkty potřebují lidé stále – například zemědělství a potravinářství. Perspektiva je zde sice velká, ale rozhodně nelze čekat, že práce v těchto oborech je i snadná.Pokud Vás láká například biozemědělství, je šance stále najít místo na trhu, zvláště, pokud budete prodávat lokálně. Nebojte se ani kupovat zemědělskou půdu, už teď jí je nedostatek.

Nové možnosti se stárnoucí populací

Soušasná evropská populace stárne, ale také se dožívá vysokého věku. Navíc zahrnuje široké spektrum co se týče příjmů i potřeb, za které je ochotná své peníze utratit. Proto je perspektivní zaměřit svoje podnikání na poskytování služeb pro seniory: wellness, cestovní ruch i vzdělávání.

Jak to bude po krizi?

Situace ale není tak jednoznačná. Mnoho oblastí je v útlumu, avšak u oborů jako je stavebnictví a částečně zpracovatelský průmysl, můžeme po krizi očekávat znovu velký rozvoj.

Další zajímavé informace se dozvíte v celém článku.

 

Náš tip: ready made společnosti nebo založení s.r.o. na míru

Už jste si promysleli, v čem chcete podnikat? Nebo Vás článek inspiroval k novému nápadu? Ještě dnes si u nás můžete koupit ready made společnost, nebo pokud máte speciální požadavky, další možností je založení firmy na míru Vašim představám.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio