Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Co je důvodem stoupající obliby ready-made společností a jak tento způsob založení společnosti funguje?

12. 09. 2008
Ready made firmy jsou čím dál populárnější. Ušetří čas i starosti.
Ready made firmy jsou čím dál populárnější. Ušetří čas i starosti.

Zakládáte společnost, nebo se na zakládání chystáte? Pak už jste si nejspíš zjistili, že v České republice je to administrativně a časově velmi náročný proces. Dá se tomu ovšem vyhnout, a to legálně a výhodně.

Chcete založit společnost?

Připravte se na bujnou byrokracii, pomalé reakce úřadů a množství administrativních úkonů, které budete muset před zahájením podnikání absolvovat. To samozřejmě výrazně prodlužuje celou dobu zakládání společnosti v porovnání s ostatními vyspělými ekonomikami. Proto se stává čím dál oblíbenější koupě ready-made (předzaložené) společnosti, která je asi nejrychlejším a nejjednodušším řešením, jak projít celou zdlouhavou procedurou.

Z jakého důvodu si Češi oblíbili ready made společnosti?

Je to jednoduché. Koupíte si prostě hotovou firmu a můžete podnikat hned. Nepotřebujete ani základní kapitál, protože už ho má společnost kompletně splacený. Vše je legální a bezpečné. Tedy pokud si vyberete spolehlivého partnera.

Celý článek: http://www.financninoviny.cz/podnikatele/index_view.php?id=332916

Proč ready made firmu od nás?

Za naši práci mluví hlavně počet spokojených klientů, kteří se k nám stále vrací. Staňte se jedním z nich.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio