Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

I začínající podnikatelé sklízí úspěchy

22. 07. 2013
Jak se daří začínajícím podnikatelům s rozjezdem jejich společností?
Jak se daří začínajícím podnikatelům s rozjezdem jejich společností?

Máte dojem, že se na trhu daří jen zaběhlým firmám, kdežto nováčci nemají šanci a brzy své podnikání musí ukončit? Přečtěte si, že síly jsou vyrovnané.

I začínající mají úspěch

Máte dojem, že většina podnikatelů, kteří se do svého podnikání pustili teprve nedávno, fungují se svou firmou nanejvýš pár let? Podle loňských čísel však v  polovině případů krachovali matadoři s více než 15 letou historií.

Podíl firem, které fungovaly méně než 5 let, je sice značný, ovšem celá polovina z končících společností existovala přes 15 let. Tyto výsledky přinesla analýza společnosti Czech Credit Bureau.

Není tedy žádným pravidlem, že pouze „zelenáči“ musí své podnikání ukončit. Historie firmy tak rozhodně není to jediné, na čem záleží – podnikání je stejně tak o vašich schopnostech.

Více informací o výsledcích analýzy se dozvíte zde.

 

Tip: ušetřete čas i peníze s ready made společností

Pokud se chystáte začít podnikat, věnujte čas raději podnikatelskému plánu než běháním kolem zakládání společnosti. Spolehlivě založit firmu můžeme my, nebo si rovnou pořiďte populární ready made.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio