Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Jak se vyhnout krachu společnosti?

12. 06. 2012
Vstupu do některých odvětví se nyní při zakládání společnosti raději vyhněte.
Vstupu do některých odvětví se nyní při zakládání společnosti raději vyhněte.

Dozvíte se, do jakých odvětví je lepší nevstupovat a na co si dát pozor.

V přetrvávajícím období krize nikoho nemůže překvapit zpráva, že počty bankrotů a insolvenčních návrhů se v minulém roce zvýšil. Přinášíme Vám informace, které obory postihly loni krachy nejčastěji.

Nejvíce krachují…

Podle údajů společnosti CCB (Czech Credit Bureau) zaznamenalo nejvíc zkrachovalých společností odvětví obchodu a pohostinství, tyto obory se podílely na všech bankrotech 40 %. Poskytovatelé služeb se podíleli jednou třetinou.

Jaká jsou čísla?

V červnu bylo dle zdrojů nahlášeno celkem 311 podnikatelských bankrotů (nejvíce v Moravskoslezském a Ústeckém kraji), přičemž za minulý rok zkrachovalo 2 958 podnikatelů, což je o třetinu vyšší číslo než rok předešlý. Nejlépe je na tom s bankroty Pardubický kraj.

Úpadek se snaží většina podnikatelů řešit konkurzem či reorganizací.

Pokud byste měli zájem o naše službny koupě ready-made firmy nebo další služby, můžete nás kdykoli kontaktovat. Podrobné informace, např. jak je to s insolventními návrhy, se dozvíte v celém článku.

Vyberte si spolehlivé partnery, i při koupi ready-made společnosti

Pokud plánujete koupit ready made firmu nebo založit společnost s.r.o. (a.s.), svěřte svůj čas a peníze jen spolehlivým partnerům. Jsme odborníci na zakládání společností i jejich prodej, připojte se proto i vy do řad našich spokojených klientů.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio