Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Jak stihnout vše, co potřebujete?

29. 10. 2012
Čas utíká rychle, a stejně tak vám utíkají peníze. Ušetřit obojí lze s ready made společností.
Čas utíká rychle, a stejně tak vám utíkají peníze. Ušetřit obojí lze s ready made společností.

Čas jsou peníze. Tak neplýtvejte ani jedním.

Chcete založit společnost nebo koupit ready-made firmu? Zde si můžete přečíst pár tipů, jak drahocenný čas využít co nejefektivněji.

Sebekontrola

Také se vám stane, že občas zabloudíte na stránky, které vás odvádějí od práce? Pak byste možná ocenili aplikaci, která byla vyvinuta pro MAC OS X a pojmenována Selfcontrol. Po jejím spuštění určíte, které servery jsou „nebezpečné,“ a ve kterou dobu se hodláte věnovat pouze práci a je vystaráno. Dané servery se zablokují ve vámi určený čas a stránky budou nedostupné.

Emaily

Naučte se číst emaily jen 2x, 3x denně a to všechny, postupně. Dobrým tipem je odpovědět na všechny zprávy pouze 5 větami. Tím ušetříte čas oběma stranám.

Plány se vyplatí

Napište si každý den na papír úkoly, které musíte udělat. Pokud chcete začít podnikat, plánujte dopředu, čemu se budete věnovat. Pokud začnete den s tím, že nevíte, co se bude dít, ztrácíte čas (pokud nejste umělec)!

Utíkání od práce

Čím více vás daná práce nebaví, tím více máte tendence vymýšlet jiné činnosti, které byste zrovna mohli dělat. Není na tom nic zvláštního, ale zbytečně mrháte časem, neboť se ve většině případů jedná o činnosti, které stejně musí být splněny. Čím dříve se na ně vrhnete, a čím více úsilí do jejich splnění vložíte, tím dříve se můžete věnovat ostatním činnostem, které vás baví. Důležité také je, snažit se soustředit spíše na menší počet věcí. Nejlepší je dlouhodobě si rozplánovat veškeré činnosti, které vás čekají.

Čtení zpráv

Dříve bylo obvyklé číst zprávy po cestě do práce a z práce. Klasické papírové noviny. Díky moderní technologii internetu mají podnikatelé tendence číst zprávy průběžně, avšak neuvědomují si, že vždycky chvíli trvá, než se začnete opět soustředit na práci.

Sociální sítě

Zakažte si přístup na sociální sítě přes den a uvidíte, jak se efektivita vaší práce zvýší.

Další tipy si přečtete v celém znění zde či zde.

 

Tip pro podnikání

Pokud podnikání teprve startujete, nejvíce času ušetříte při koupi ready made společnosti, nebo pokud si necháte s.r.o. založit od profesionálů. A čas, jak víme, jsou peníze.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio