Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Jak využít „okurkovou sezónu“ naplno

30. 06. 2012
I léto se dá efektivně využít, věnujte se sobě.
I léto se dá efektivně využít, věnujte se sobě.

I když léto znamená pro většinu podnikatelů období útlumu, dá se využít – řekneme Vám jak!

Léto je slabším obdobím, tedy pokud zrovna nepodznikáte třeba v cestovním ruchu. Ale i tak se ho dá dobře využít. Chcete vědět jak? Přinášíme Vám tipy, jak a proč dohnat resty, vzdělávat se a třeba získat zajímavé obchodní partnery či zakázky.

Je také možné, že jste zatím ani nezačali podnikat. Kdy je vhodnější doba pro plánování strategií a rozjezd Vašeho byznysu než před podzimem, který představuje pro spoustu odvětví téměř znovuzrození? Třeba právě dnes je vhodný čas pro koupi ready made firmy a nebo založení společnosti.

Jak tedy léta využít?

Pracovat na byznysu = pracovat na sobě

Když si v průběhu roku těžko hledáte čas na sebe, je dobré volnější období využít pro sebevzdělávání a rozvoj. Ať už půjde o výuku jazyků, nějakého počítačového programu, nebo pilování manažerských dovedností.

To stejné platí pro Vaše zaměstnance. Nezapomínejte je však dostatečně motivovat a vysvětlit jim, k čemu jim daný kurz prospěje a jak se jim do budoucna může hodit na jejich pozici, s vyhlídkou zjednodušení práce nebo i zvýšení platu. Profesionální koučka Klára Hejduková říká, že lidé mají většinou zájem na sobě pracovat, nechtějí zakrnět. Využijte toho a investujte do sebe i svých zaměstnanců.

Pokud se k podnikání chystáte, Váš vlastní rozvoj a vzdělávání Vám rozhodně pomůže také. Ať už využijete koupě ready made firmy nebo si necháte založit firmu na přání, můžete své nově nabyté poznatky využít v praxi už od začátku podzimu, kdy se podnikání ve Vašem oboru opět naplno rozjede.

Máte volnější program? Dá se toho využít.

Léto je pro většinu podnikatelů o dost volnější. Jak toho využít? Dokonce i běžně velmi zaneprázdnění lidé můžou být méně vytížení, takže pokud Vás například před časem odmítl vhodný obchodní partner či klitent kvůli jiným záležitostem, teď může přijít ta pravá chvíle pro Vás. Nečekejte a sjednejte si s ním schůzku.

To Vám může pomoci především v období přetrvávající finanční krize a také pro rozjetí Vašeho byznysu naplno – třeba pokud jste teprve nedávno s podnikáním začali, třeba formou koupě ready-made společnosti.

Co dál?

Klidnější období je vhodnou dobou pro úvahu, co firmu čeká – na podzim, nebo i příští rok. Bez vize svou společnost nikam neposunete. Takovéto zamyšlení můžete dát za úkol i svým zaměstnancům, třeba aby přemýšleli, jak zlepšit svoji práci a rozvinout ji. Společně můžete plánovat, vytvářet strategii a rozebírat minulé chyby či nedostatky tak, aby se již neopakovaly. Rozvinout můžete také své nápady ohledně dalšího podnikání a rozjet další byznys. Aby to šlo rychleji, můžete využít koupě ready made firmy.

Další tipy najdete v celém znění článku.

 

Rada týmu Nové společnosti - ready made firma

Každé období je dobré pro rozjezd podnikání, stačí si na něm najít plus a mínus a naplno toho využít. I teď může být ta pravá chvíle koupit si ready made firmu nebo založení společnosti na klíč.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio