Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Je míra rizika, kterou s sebou podnikání jako OSVČ přináší, již příliš velká?

27. 11. 2008
Budete spokojenější jako OSVČ, nebo si raději založit firmu?
Budete spokojenější jako OSVČ, nebo si raději založit firmu?

Jak se správně rozhodnout, zda podnikat jako OSVČ nebo s.r.o.? A pokud se rozhodnete pro firmu, jak ji nejsnáze získat?

Jako OSVČ...

Ručíte za závazky celým majetkem podnikatele (OSVČ), nepůsobíte na partnery a klienty natolik stabilně a důvěryhodně jako firmy, nemáte možnost snadno prodat podnik FO..

Poraďte se s odborníkem

Podnikání jako s.r.o. je mnohem výhodnější a to i z daňového hlediska. Nemusí to však platit vždy, záleží na druhu podnikání apod. Nejjednodušší je obrátit se na daňového poradce, který vám vhodně poradí. Založení společnosti disponuje jistou návazností na vaše předchozí podnikání na ŽL. Jak přechod na s.r.o. funguje, co očekávat, čeho se vyvarovat?

Dozvíte se v celém http://www.financninoviny.cz/zpravy/podnikatele-hromadne-prechazeji-z-osvc-na-s-r-o/346631&id_seznam=7016#mce_temp_url#.

Nejsnadnější cesta k podnikání: koupě ready made společnosti

Pokud si chcete pořídit firmu, ať už s.r.o. nebo a.s., nejrychlejším řešením je koupě ready made firmy, kde už máte vše nachystáno, pouze se převede na vás. Firmy jsou samozřejmě bez dluhů a závazků, protože nikdy nevyvíjely činnost. To máte zaručeno smluvně, a u nás navíc i ověřeným certifikátem. Se vším vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio