Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Jste mladí a chcete podnikat? Proč ne!

25. 05. 2012
Mladí, kteří mají zájem o podnikání, mají skvělou příležitost učit se od starších.
Mladí, kteří mají zájem o podnikání, mají skvělou příležitost učit se od starších.

Stojíte o rady, jak nastartovat byznys? Tady je máte.

Čeho se na začátku podnikání vyvarovat

Tak například byste neměli rozjíždět projekt, který se dá jednoduše zkopírovat. Zeptejte se svých potenciálních zákazníků, jestli by o váš produkt či službu měli vůbec zájem a zaplatili by za něj. Určete si, kdy podnikání necháte, až se přestane dařit.

Tyto a další tipy se dozvěděli zájemci z řad studentů v rámci workshopů na akci Youth To Business na Vysoké škole ekonomické. Akci podpořily firmy jako ČSOB, Ernst&Young, KPMG či Komerční banka. Ať už o založení společnosti teprve uvažujete, nebo jste už pevně rozhodnutí, tento článek určitě stojí za přečtení.

Najdete ho zde.

I pro mladé je ready made společnost řešením

Pokud chcete rozjet firmu, pravděpodobně pro vás bude výhodnější začít s ready made společností, protože u ní nepotřebujete skládat základní kapitál. Ten už je totiž plně splacen. Zaplatíte tak jen cenu společnosti, která se dnes pohybuje už pod hranicí dvaceti tisíc korun.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio