Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Kde sehnat peníze na rozjezd podnikání?

21. 10. 2012
S ready made společností nemusíte střádat peníze na základní kapitál. Dalšími variantami jsou půjčky.
S ready made společností nemusíte střádat peníze na základní kapitál. Dalšími variantami jsou půjčky.

Chcete podnikat, ale nemáte základní kapitál? Přečtěte si, jak tento problém řeší většina začínajících podnikatelů.

Chystáte se založit společnost? Kde ale vzít peníze na prvotní kapitál? Podle serveru Podnikatel.cz kolem 70% českých podnikatelů vložilo do startu své vlastní finance.

Jak ale vyřešit první peněžní nedostatky? Jednou z nejjednodušších možností jak se vyhnout náročnému kapitálu je zakoupení ready-made firmy, která problém počátečního vkladu vyřeší za vás.

Úvěry a půjčky od přátel

Pokud preferujete objednání firmy na klíč a tudíž musíte prokázat počáteční kapitál, zde se můžete dočíst, jak to řeší ostatní podnikatelé u nás. Nejčastější formou půjček, kterou živnostníci u nás využívají, je úvěr od banky (45,2% z těch, kteří si do startu půjčí). Další hojně využívanou možností jsou půjčky od rodiny (38,7%) a zbylých 16,1% kombinují tyto dvě cesty.

Ne vždy však podnikatelé vloží první kapitál z vlastní kapsy dobrovolně. „Dostat úvěr u banky je stále těžší – v době startu bylo úvěrování tragické, v podstatě se úvěry neposkytovaly, pokud jste neměl historii, tak ani kvalitní podnikatelský záměr nic neznamenal, a ani záruka,“ řekl v rozhovoru pro portál podnikatel.cz Vladimír Prinke.

I v případě, že vám banka úvěr neposkytne, můžete využít její další služby. Preferovanou formou jsou kontokorenty a auta kupovaná na leasing. V podstatě se jedná o peníze, které můžete jakožto začínající podnikatel využít k uhrazení prvotních nákladů a výdajů.

Kolik budete potřebovat?

Jak velkou částku budete potřebovat do začátku, se nedá obecně říci. Vše se odvíjí od předmětu podnikání, a proto je důležité vše řádně promyslet. Jsou obory, kde můžete začít podnikat ze dne na den a naopak jsou takové, kde musíte být schopni disponovat statisíci.

Celý článek si můžete přečíst zde.

 

Náš tip: ready made společnost

Pokud zvolíte možnost koupě ready made firmy, nemusíte disponovat počátečním kapitálem, ten je již splacený. Stačí vám méně než dvacet tisíc korun a můžete začít podnikat.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio