Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Kolik stojí založení firmy v jiných zemích?

03. 07. 2012
Naši sousedé mají start podnikání snazší. U nás je řešením ready made společnost.
Naši sousedé mají start podnikání snazší. U nás je řešením ready made společnost.

Podívejte se s námi, jak jsou na tom například naši sousedé.

Stejně jako u nás, i ve světě je s. r. o. nejoblíbenějším typem společnosti, zvláště ve vyspělých zemích. Článek zkoumá finanční podmínky právě na založení společnosti s ručením omezením a také založení akciové společnosti. Čím nižší finanční náklady a méně administrativy při zakládání, tím samozřejmě lépe. Pokud Vám však nevychází vstříc stát, usnadní Vám tento proces koupě ready made společnosti.

Podnikání pomáhá růstu domácí ekonomiky, životní úrovně občanů země a snižuje míru nezaměstnanosti. Proto je podpora podnikání velice podstatná – například formou nízkých daní, jednoduché administrativy, nebo umožněním založit společnost s ručením omezeným jedné osobě.

Jak jsme na tom v porovnání se sousedy?

V naší zemi jsou požadavky na založení s. r. o. prozatím poměrně vysoké. Základní kapitál společnosti je stanoven na 200 000 korun. Jak jsou na tom naši sousedé? Například v Polsku potřebujete jako základní jmění 5 000 zlotých (1 170 euro), abyste si mohli založit společnost s ručením omezeným (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Sp. z o.o. nebo Spółka z o.o.). Pro založení a. s. (Spółka Akcyjna) byste potřebovali kapitál 100 000 zlotých (23.408 euro).

Dále kupříkladu v Německu potřebujete k založení s. r. o. (Gesellschaft mit beschränkter Haftung – GmbH) alespoň 25 000 euro, ale můžete si založit také Mini GmbH za pouhé 1 euro. Tuto formu umožnilo Německo od 1. 7. 2008, přičemž taková firma musí každý rok čtvrtinou svého zisku zvyšovat základní kapitál. Prozatím se tato právní úprava setkává s úspěchem a Mini GmbH se těší velké oblibě. Spousta lidí by si jinak založení firmy dovolit nemohlo.

Na založení akciové společnosti (Aktiengesellschaft) potřebují Němci 50 000 euro. A například v USA, Kanadě či Velké Británii výše základního kapitálu u společnosti s ručením omezeným vůbec není určena.

Plus pro drobné podnikatele

Nízký základní kapitál při zakládání s. r. o. ocení třeba drobní podnikatelé, pro které je mnohem výhodnější vlastnit společnost. Díky ní mohou spolehlivě oddělit soukromý a firemní majetek, zlepšit svou image před zákazníky i obchodními partnery, navíc se při nepříznivém vývoji dá snadněji ukončit právě činnost společnosti a podnikatel může rozjet nový byznys.

Podrobnější informace a zajímavé poznatky o současných trendech se dozvíte v celém článku.

Řešení: ready made společnost a založení společnosti na klíč

Pro začínající podnikatele a mladé lidi jsou nízké náklady na založení firmy téměř nezbytné, proto je potřeba vysokého základního kapitálu v České republice může nenávratně odradit. Přinášíme řešení, neboť když se rozhodnete koupit ready-made společnost, nepotřebujete základní kapitál (pro s. r. o. 200 000 Kč, a. s. 2 000 000 Kč). Tento kapitál je u „předzaložené“ ready made firmy již plně splacený.

Vy tedy zaplatíte pouze za koupi ready made společnosti. A vybrat si můžete třeba hned.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio