Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Máte chuť podnikat? K úspěchu stačí málo, inspirujte se českými milionáři

16. 06. 2012
Návod jak se stát milionářem nemáme, ale s ready made společností to můžete zkusit už dnes.
Návod jak se stát milionářem nemáme, ale s ready made společností to můžete zkusit už dnes.

Podnikáte, či o podnikání uvažujete? Přemýšleli jste někdy, jak se asi žije milionářům?

V online rozhovoru ihned.cz jste se mohli zeptat. Přečtěte si, co na sebe prozradili čeští a slovenští milionáři ve výzkumu a třeba Vás to přiměje objednat si ready made firmu ještě dnes… Otázky čtenářům zodpovídal Jaroslav Cír, který se podílel na exkluzivním průzkumu J&T Banka Wealth Report 2012.

Bohatí jsou důchodci i zaměstnanci

Například na otázku, odkud se milionáři vůbec rekrutují, zda jde o manažery, mladé technology či podnikatele, kteří léta budovali vlastní firmu, odpovídá Jaroslav Cír: „… spektrum dolarových milionářů je široké, zahrnuje důchodce i zaměstnance firem, ale převažují mezi nimi majitelé a jednatelé úspěšných firem.“

Od 24 do 89 let

Některé čtenáře zase zajímala věková struktura takovýchto lidí: „Přesnou věkovou strukturu Vám bohužel poskytnout nemůžeme. Můžeme Vám ale poskytnout průměrný věk dolarového milionáře - v Čechách to bylo 47,5 roku a na Slovensku 45 let. Nejmladšímu respondentovi bylo 24 let (a byl ze Slovenska) a nejstaršímu 89 let (a byl z Česka),“ odpovídá Cír.

I cesta může být cíl

Na závěr pak vybíráme otázku, která v souvislosti s tímto tématem napadne asi každého: „… existuje nějaká rozumná cesta, jak se zařadit po bok vámi zkoumaných expertů? Vidíte nějaké rozumné cesty?“ „Dobrý den, jestli se ptáte na recept na to, jak se stát dolarovým milionářem, tak to nevíme, bohužel sami jimi nejsme. Zdá se ale, že se vyplácí soustředit se na práci a myšlenky a ne na peníze,“ uzavřel Cír.

Celý zajímavý rozhovor si můžete přečíst zde.

 

Náš tip: Ready made společnost nebo založení s.r.o. na míru!

Pokud máte chuť pustit se s plným nasazením do svého projektu, nebo si myslíte, že Vaše myšlenka se setká na trhu s úspěchem, neváhejte a zařaďte se mezi milionáře. Jistě to nebude hned zítra, ale ready made firma může Vaše být už zítra. A stejně jako založení s. r. o. nebo akciové společnosti, i sídlo v Praze na skvělé adrese může být začátkem Vašeho úspěchu. Přejeme hodně štěstí!


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio