Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Méně papírování? Dnes už ano.

03. 07. 2012
Jedním ze způsobů, jak ušetřit čas a peníze, je ready made společnost.
Jedním ze způsobů, jak ušetřit čas a peníze, je ready made společnost.

Při komunikaci s úřady teď můžete ušetřit až 60% času.

Díky přijetí zákona č. 111/2009 Sb. o základních registrech a zákona č. 227/2009 Sb. na počátku roku 2009 je zde konečně řešení potíží s nejednotností a neaktuálností klíčových databází. Postupně by je měly nahradit základní registry veřejné správy, které v praxi fungují od 2. července 2012.

Ušetříte čas

Úřady budou využívat právě data ze základních registrů a nikoli je vyžadovat po Vás. Nebudete muset stále vyplňovat o sobě základní údaje a při jakékoli změně, např. přestěhování, obíhat jednotlivé úřady. To Vám může ušetřit i 60% času.

Úspora času a peněz

„Kromě zefektivnění veřejné správy dojde i ke znatelným finančním úsporám, které se odhadují na 3–4 miliardy korun v průběhu následujících 3 let na straně veřejných financí a dokonce téměř 9 miliard korun ročně na straně občanů a podnikatelů, pokud bychom jejich uspořený čas vyčíslili finančně,“ prohlásil Břetislav Oliva z ministerstva vnitra.

Další informace o základních registrech se dozvíte v tomto článku.

Tip Nové společnosti: ready made firmy a založení s.r.o.

Spoustu času můžete ušetřit už při samotném zakládání společností, nejen při podnikání. Ať už budete chtít společnost na míru, nebo koupi ready-made firmy. Nabízíme navíc poradenství a další služby. Rádi najdeme ideální řešení právě pro Vás.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio