Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Myslíte si, že na podnikání už nemáte věk? Ale proč?

05. 11. 2012
I starší podnikatelé mohou úspěšně rozjet podnikání. Třeba s ready made společností.
I starší podnikatelé mohou úspěšně rozjet podnikání. Třeba s ready made společností.

Na podnikání není nikdy pozdě, pokud máte nápad, chuť a odhodlání.

Pokud se podaří zrealizovat programy na podporu nezaměstnaným nad 50 let, kteří by rádi podnikali, mohou se dočkat od státu výrazné podpory. Na podnikání není nikdy pozdě, pokud máte nápad, chuť a odhodlání. Se založením společnosti vám rádi pomůžeme a čas vám ušetří také koupě ready made firmy.

Plány existují

Ministerstvo práce a sociálních věcí zveřejnilo na svých internetových stránkách první verzi Národní strategie podporující pozitivní stárnutí pro období let 2013 – 2017.
Vzhledem ke stárnutí populace v České republice se snaží rozvíjet plány v oblastech celoživotního vzdělávání, mezigenerační spolupráce aj.

Jak je to s podnikáním?

Tvůrci strategie si byli vědomi, že podle statistických údajů je pro starší občany poměrně složité najít v nezaměstnanosti nové místo. Jedním z možných řešení je začít podnikat – mohou tak využít své letité zkušenosti. Také by jim mělo být umožněno získat podporu pro rozjezd podnikání.

Ministerstvo má navíc v plánu v letech 2014 – 2020 rozjet pod hlavičkou Evropského sociálního fondu budování sítě neziskových organizací, které budou mít za úkol rozšířit povědomí o výhodách a podpoře podnikání starších generací. Tito lidé by také měli mít možnost poskytnutí speciálních úroků pro rozjezd podnikání.

Využijte toho, co znáte

Myslíte si, že podnikání není pro vás? Inspirujte se třeba paní Marvou Straughnovou, která v 51 letech začala podnikat v oblasti dětské stravy. Nikdy v životě nepracovala, ale byla v domácnosti a vychovala tři děti. Nabyté znalosti jí pomohly k úspěšné kariéře. Inspirujte se a popřemýšlejte o svých zkušenostech. Nemusela vás učit jen práce, ale také život.

Více se dozvíte v celém znění článku.

 

Tip: koupě ready made s.r.o. - rychle a bezpečně

Pokud chcete podnikat, je nejsnazším startem koupě ready-made společnosti. O vše se postaráme!


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio