Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Na čem firmy prodělaly miliardy eur?

01. 07. 2012
Neefektivní řízení kapitálu může vést k obrovským ztrátám.
Neefektivní řízení kapitálu může vést k obrovským ztrátám.

aneb jaké následky může mít neefektivní řízení pracovního kapitálu.

Chcete si koupit ready-made společnost, nebo si nechat založit firmu na klíč? Sledujte, jaké problémy Vás mohou potkat a čeho se vyvarovat.

Poradenská společnost PwC provedla průzkum, ve kterém se zaměřila na pracovní kapitál (peníze, podniku v pohledávkách a zásobách po odečtení krátkodobých závazků) měřený procentem z prodejní výkonnosti čtyř tisíc největších firem Evropy v letech 2007-2011.

Velké ztráty na základě maličkostí

Průzkum ukázal, že vinou neefektivního řízení pracovního kapitálu společnosti v posledních pěti letech přišly o téměř 400 miliard eur (asi deset bilionů korun), což je přibližně třetina jejich tržeb.

"Manažeři si přitom neuvědomují, že jednoduchá opatření mohou firmě velmi rychle přinést finanční prostředky," uvedl za PwC ČR Petr Smutný. Navíc těm firmám, které dokázaly svůj pracovní kapitál řídit efektivněji, se dařilo lépe.

Jedním z dílčích řešení pak je stanovit výkonnostní parametry jednotlivým manažerům a na plnění každého cíle navázat systém odměn. Poměrně jednoduchá opatření mohou už v krátké době přinést výrazné úspory.

Celý článek najdete zde.

Tip od našeho týmu: ready made společnosti a založení s.r.o. na míru

Přestože se Vás takové problémy možná netýkají, měli byste se připravit se na možnou zhoršující se platební morálku zahraničních dodavatelů, pokud už podnikáte. Pokud se teprve chystáte s podnikáním začít, rádi Vaše začátky urychlíme a usnadníme s pomocí ready-made firmy, nebo si u nás zařídíte založení společnosti na míruVašim představám. Rádi také poradíme s tím, jak optimalizovat své daňové výdaje.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio