Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Na rozjezd podnikání stačí jeden den

04. 04. 2013
S ready made společností můžete začít podnikat hned, v klidu a s úsměvem.
S ready made společností můžete začít podnikat hned, v klidu a s úsměvem.

Namísto běžných tří týdnů postačí na rozjezd podnikání pouze den jeden. Časová náročnost provázející zakládání firem v ČR je hlavní důvod, proč čeští podnikatelé pořizují již předzaložené společnosti. Zprostředkovatelé a právní kanceláře nabízející tyto společnosti vyřídí vše potřebné.

Velkou část prodaných ready made firem tvoří společnosti s ručením omezeným. U některých zprostředkovatelů se na celkovém obratu podílejí tyto podniky až 90 procenty. Následují je klasické akciové společnosti (a.s.) a evropské společnosti (SE).

Vliv finanční krize

Největší poptávka o přezakládané společnosti byla v roce 2008, tedy před vypuknutím finanční krize. V době krize zájem o nákup firem na klíč mírně opadl. Nicméně i dnes je o nové předzaložené firmy stále zájem. Čeští podnikatelé na tomto způsobu nabytí nové společnosti oceňují především to, že pokud si koupí ready-made společnost, tak s ní mohou nakládat a jednat za ni už druhý den po jejím pořízení.

Výhoda: úspora času

Oproti standardnímu řešení, kdy by se podnikatel rozhodl společnost sám zakládat se jedná o úsporu času i v řádu několika týdnů. V České republice trvá založení nové firmy průměrně 20 dní. Založení akciové společnosti nebo evropské společnosti trvá obvykle ještě déle, a tak je pomoc profesionální firmy velmi vítaná.

U českých akciových společností byl loni na trhu mírný pokles zájmu, ale u evropských firem (SE) je zájem klientů stále velký.

Nejlevnější ready made

Celosvětová krize ovlinila také průměrnou cenu, za kterou je možné novou společnost pořídit. V letech 2007 až 2008 se předzaložené společnosti (s.r.o.) prodávaly obvykle za 30 až 40 tisíc. Někteří odborníci tvrdí, že je nyní na trhu situace taková, že se cena pomalu blíží ke dvaceti tisíci korun, a tak se stávají nejlevnějšími v historii.

Foto: Victor1558 @ Flickr

 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio