Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Naše finanční znalosti se zhoršují, vyplývá ze studie

28. 06. 2012
Češi si příliš neví rady s úvěry a spořením. Navíc se přeceňují.
Češi si příliš neví rady s úvěry a spořením. Navíc se přeceňují.

Finanční gramotnost Čechů se snížila. Kde jsou naše slabiny?

Pouze 14 % Čechů rozumí financím, pohoršili jsme si o 7 %, vyplynulo z mezinárodní studie.  ING Pojišťovna ji provedla v celkem deseti evropských zemích, a nejen naše výsledky zaznamenaly pokles. Nejlépe dopadli Řekové.

Přeceňujeme se

Navíc prý své znalosti přeceňujeme: dvě třetiny Čechů je považují za dobré, ale financím rozumí jen každý sedmý. „Finanční vzdělanost klesá nejen u nás, ale v rámci celého kontinentu. … nyní je to již 86 procent obyvatel Evropy,“ říká generální ředitelka ING Pojišťovny ČR a SR Renata Mrázová.

Úvěry a spoření

Největším úskalím jsou pro nás spoření a úvěry, s nimiž si víme rady jen ve 43 % případů. Dobře jsme si vedli v otázce finanční budoucnosti, kterou si plánuje až 56 % Čechů. Více než polovina obyvatel naší republiky disponuje prostředky na pokrytí měsíčních výdajů nejméně na tři měsíce. V Evropě přitom 43 % respondentů nemá žádnou rezervu.

Celé znění článku naleznete zde.

 

Rada od Nové společnosti:

Pokud se chcete do budoucna finančně zajistit, určitě jste už uvažovali o podnikání. K rychlému startu Vám může pomoci založení společnosti na klíč nebo koupě ready made firmy. Koupit firmu si můžete hned teď.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio