Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Perspektivní zákazníci? Věnujte pozornost seniorům

18. 08. 2013
Senioři mohou být cílovou skupinou i pro vaše podnikání.
Senioři mohou být cílovou skupinou i pro vaše podnikání.

Přestože počet obyvatel v seniorském věku se zvyšuje, firmy tuto cílovou skupinu stále v mnoha ohledech zanedbávají. Zkuste se zamyslet, zda nejde o vhodný podnikatelský záměr právě pro vás, nebo jestli nejsou v rámci vašeho podnikání senioři zajímavou cílovou skupinou.

Stačí málo

Státní dotace sice vašemu podnikání nepomohou, ale je možnost zažádat o ty evropské. Pokud nechcete celé své podnikání věnovat seniorům, stačí jim přizpůsobit svoji nabídku - například mít velké cenovky a text v obchodě i letácích. Firma Unibest, vývařovna, začala spolupracovat s pečovatelskou službou a přizpůsobila rozvoz potřebám seniorům. Ti teď tvoří čtvrtinu jejich tržeb.

I e-shopy jsou cesta

Přestože většina seniorů s počítačem zacházet neumí, jejich děti a vnoučata ano a raději svým blízkým pořídí praktický smysluplný dárek, než dekoraci na poličku. Takové přemýšlení se vyplatilo Rostislavu Mlčochovi, majiteli e-shopu Potrebyproseniory.cz.

Jak na propagaci

Kvůli nekalým praktikám mnoha firem jsou senioři ohledně svých peněz opatrní. Úspěch služeb je tak závislý především na doporučení a dobré pověsti. Propagace také může být cílená na děti a vnoučata, záleží vždy na druhu produktu/služby.

Více podrobností najdete v plném znění článku.

Tip: ready made společnost

Pokud uvažujete o rozjezdu podnikání, možná vás zaujme služba koupě ready made firmy. Tak si pořídíte vlastně už hotovou společnost, se kterou můžete ihned podnikat. Zcela bezpečně a rychle.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio