Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Pět představ o podnikání, kterých se raději rychle zbavte.

25. 08. 2012
Zbavte se zbytečných iluzí, které by vás mohly stát peníze.
Zbavte se zbytečných iluzí, které by vás mohly stát peníze.

Některé ideály o podnikání se velice brzy po setkání s realitou rozplynou. Které jsou nejčastější?

Každý, kdo začíná podnikat, má určité ideály. Některé přetvoří v realitu, některé však brzy opustí. Pokud si chcete založit společnost nebo koupit ready made firmu, přečtěte si o nejčastějších představách, které se začínajícím podnikatelům nepodaří naplnit.

Bohatým snadno a rychle

Nedá se bohužel spoléhat na to, že když začnete podnikat, čeká Vás zcela samozřejmě bohatství. Dotázaní podnikatelé potvrdili, že tvrdou prací a poctivým přístupem se dokážou uživit, ale vilu ve Španělsku ani nejnovější kabriolet jim to nepřineslo. Úspěch přijde často až za velmi dlouhou dobu. Avšak ani podnikání Vám ho stoprocentně nezaručí.

Jsem svým pánem, budu mít víc času

Samozřejmě je dobré, že můžete o své pracovní době víceméně rozhodovat sami, ale raději nepočítejte s tím, že Vám bude stačit práci věnovat 8 hodin denně a potom půjdete na golf nebo ke svému bazénu. Naopak, raději počítejte s tím, že budete muset obětovat více jak deset hodin denně včetně víkendů.

Každý zákazník zaplatí poctivě

Poskytnu službu nebo zboží a dostanu za to ihned zaplaceno. Bohužel, taková představa je realitě na hony vzdálená. Podle statistik až třetina faktur v České republice bývá uhrazena až s několikatýdenním zpožděním a platební morálka se navíc zhoršuje. Smiřte se s tím, že své klienty budete muset urgovat.

Jako podnikatelé budete uznávaní

Představa o podnikateli jako o uznávané osobě také není příliš reálná, naopak budete lidi vnímáni spíše jako podvodníci, protože česká veřejnost má tendence házet všechny podnikatele do jednoho pytle s lidmi typu Viktora Koženého.

Stát pomůže

Je lepší spíše spoléhat na sebe, než cizí pomoc a to bohužel platí i pro podporu drobného podnikání. Pokud nemáte opravdu velkou firmu, pravděpodobně můžete na pomoc od státu zapomenout.

Celý článek si můžete přečíst zde.

 

Rychle a snadno: ready made společnost

Podnikání stojí za to a pokud si chcete splnit svůj sen, nebo zlepšit své finanční podmínky, jděte do toho. Dnes také máte skvělou možnost využít koupě ready-made firmy nebo nechat si založit společnost, a tím si můžete ušetřit mnoho peněz i času.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio