Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Podnikatelský plán, aneb analýza kam se podíváte

22. 10. 2012
Dřív, než začnete podnikat, sepište si pečlivě podnikatelský plán.
Dřív, než začnete podnikat, sepište si pečlivě podnikatelský plán.

Předtím, než se rozhodnete uskutečnit svůj podnikatelský záměr, zjistěte slabiny vašeho plánu.

Chystáte se založit společnost nebo zakoupit ready-made firmu? Než začnete cokoliv uskutečňovat, vyplatí se připravit si analýzu vašeho podnikatelského záměru, analýzu trhu, a také všech aspektů jakkoliv figurujících ve vašem budoucím podnikání. Čím lépe se připravíte, tím menší rizika můžete očekávat.

Podnikatelský plán je dokument vypracovaný za účelem představení vašich idejí potencionálním investorům. Díky jeho zpracování si i vy, jakožto podnikatel, můžete utřídit informace o firmě a dozvědět se tak více o cílové skupině a finančních možnostech.

Jaké analýzy vám mohou ve vašem budoucím podnikání pomoci?

Analýza trhu - díky této analýze budete mít přehled o situaci na trhu, jeho možnostech a rezervách, konkurenci ale i nasycenosti.

Analýza zákazníků – je důležité vědět, kdo je vaší cílovou skupinou a znát její potřeby a nedostatky, abyste se je mohli v budoucnu snažit uspokojit.

Analýza dodavatelů – čím lepší analýzu dodavatelů provedete, tím více si můžete být jistí spolehlivostí vybrané firmy a vašimi možnostmi.

Analýza konkurentů – Odborníci doporučují znát svého nepřítele, jakoby to byl váš nejlepší přítel. Jedině pak může být vaše podnikání opravdu efektivní.

SWOT analýza -  Je důležitým prvkem, který vám pomůže zjistit slabé a silné stránky, potencionální rizika a pozitivní i negativní faktory, které se týkají vašeho budoucího podnikání.

Analýza finančních potřeb – je důležité vědět, jaké výdaje vás od začátku v podnikání čekají a tudíž si vypracovat plán, jakým způsobem přejít období od založení podniku k prvnímu navrácení vašich financí.

Celý článek najdete zde.

 

Tip pro vaše budoucí podnikání: ready made firma

Nejrychlejší způsob, jak začít podnikat, je s ready made společností. Zároveň je to rychlé a bezpečné. Pokud byste přece jen firmu zbrusu novou dle svých představ, můžete si ji nechat založit od nás.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio