Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Pomoc podnikatelům: jak efektivně vést zaměstnance

02. 09. 2013
I vy můžete být koučem. Vaši zaměstnanci to ocení.
I vy můžete být koučem. Vaši zaměstnanci to ocení.

K čemu je vám dobré koučování? Veďte k němu své manažery, pomůže vám řídit zaměstnance také v malé firmě a aplikovat se dá i v osobním životě. Pár základních tipů, jak a proč koučovat, najdete v tomto článku.

Vaši zaměstnanci nevyužívají své schopnosti na 100 %. Najděte v nich to nejlepší a rozvíjejte je i svou firmu.

Dejte zaměstnancům prostor

Pokud nebudou mít zaměstnanci možnost o ničem rozhodovat, bude to vás samotné zdržovat od své práce, místo toho se budete věnovat schvalování nejmenších detailů. Pokud dáte zaměstnanci samému zodpovědnost, odvede lepší výkon, neboť zodpovídá za správnost svého rozhodnutí a proto udělá vše proto, aby bylo správné. Celkově to zaměstnanci umožní se rozvíjet a zlepšovat své výkony, což je pro vaši firmu plus.

Naučte se naslouchat

Jednejte se zaměstnanci tak, aby věděli, že za vámi můžou přijít se svými návrhy, nebo když odhalí problém/závadu. Vyslechněte je, diskutujte. Není důležité mít vždy pravdu, ale dělat to správné pro růst a chod firmy. Dopracujete to dál, než když budou zaměstnanci z obav z vaší reakce “tutlat” problémy, které pak vyústí v mnohé další a závažnější. Proto se nenechte zlákat možností dokazovat zaměstnanci svou mocenskou převahu a raději buďte fér.

Veďte k lepším výkonům, zlepšíte i ten svůj

Pokud vás zaměstnanci budou brát jako partnera otevřeného diskuzi a ne diktátora, můžou vám přinést užitečnou zpětnou vazbu, abyste se sami mohli rozvíjet. Rozhodně ne každý může být koučem, proto můžete využít i služeb externího pracovníka, kterému mohou zaměstnanci bez obav otevřeně říci svůj názor a připomínky.

 

Další tipy najdete v celém článku zde.

I ready made firma usnadní podnikání

Své podnikání si můžete zjednodušit i v začátcích, pokud se rozhodnete koupit ready made firmu, nebo využijete služeb založení společnosti s.r.o. (či a.s.). Obraťte se na odborníky v tomto oboru.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio