Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Pracujete i na dovolené? Stejně to dělají dvě třetiny Čechů!

25. 06. 2012
Pracujeme i na dovolené. Tak si ji ale neužijeme.
Pracujeme i na dovolené. Tak si ji ale neužijeme.

Ze šetření Jobs.cz mezi 1335 dotázanými vyplynulo, jak Češi tráví dovolenou a jestli si skutečně odpočinou. Co myslíte, jak jsme dopadli?

Celé dvě třetiny Čechů vyřizují pracovní záležitosti i v době letní dovolené. Jak je to možné? Samozřejmě díky tomu, že běžně užíváme telefony a internet. Jsme tak kdykoli zastižení pomocí telefonátu nebo e-mailu a kdykoli jsme k zastižení od nadřízeného či kolegy, který potřebuje vyřešit problém.

Jak nás to ovlivňuje?

Čím dál méně odlišujeme práci a volný čas, navíc si pořádně neodpočineme. "Smyslem dovolených je mimo jiné načerpání sil do dalšího období. Je proto i v zájmu firem, aby si jejich zaměstnanci volno skutečně užili," říká Tomáš Ervín Dobrovský, mluvčí společnosti LMC, která provozuje Jobs.cz, autora průzkumu.

A jak je to s délkou dovolené?

Každý člověk má samozřejmě trošku jiné priority, a tak výsledky zabírají širokou škálu názorů. Například 11% dotázaných uvádí, že si v letních měsících dopřejí i tři týdny dlouhou dovolenou, ale stejně velké procento lidí si nevezme dovolenou ani na jeden celý týden a tvoří si například prodloužené víkendy. Dalších 13% dotázaných si volí dovolenou mezi dvěma a třemi týdny, zato 16% lidí si bere přesně týden volna. Největší počet – 49% dotázaných – preferuje dovolenou dvoutýdenní. Tyto závěry vyplývají ze šetření provedeného portálem Jobs.cz.

Naše volba

Je na každém z nás, co si zvolíme. Zda je pro nás lepší strávit na dovolené tři týdny, ale několik hodin denně vyřizovat přes telefon a e-maily práci. Anebo jet na dovolenou jen na týden, ale nechat doma počítač a telefon mít vypnutý, abyste si své zasloužené volno plně vychutnali?

To je samozřejmě na Vás. Ale můžeme Vám pomoci vyřešit spoustu nepříjemností. Třeba nemůžete jet na dovolenou, protože musíte něco vyřídit na úřadě? A věděli jste, že Vás můžeme zastoupit před státními orgány? Profesionalita a spolehlivost je u nás samozřejmostí.

Celý článek najdete zde.

 

Tip: Založení s.r.o. na míru nebo koupě ready made společnosti!

A pokud jste už unavení řídit se rozhodnutími jiných, postavte se na vlastní nohy! Uvažovali jste o založení společnosti na klíč? Spolehněte se na naše služby a po dovolené už můžete skočit rovnýma nohama do podnikání. Nebo si kupte ready-made společnost a místo dlouhého zakládání společnosti můžete vyrazit k moři nebo na chatu.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio