Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Proč začít podnikat?

17. 10. 2012
Nejčastější důvody, proč začít podnikat. Samostatnost, peníze, vlastní směr kariéry.
Nejčastější důvody, proč začít podnikat. Samostatnost, peníze, vlastní směr kariéry.

Přečtěte si důvody, proč začít podnikat - třeba zjistíte, že je založení firmy tou pravou volbou právě pro vás.

Jaké mohou být důvody přechodu k podnikání? Tomuto tématu se věnovala Hana Stalmachová, ředitelka HR společnosti T-Mobile. Možná se ještě nechystáte koupit ready-made firmu nebo založit společnost, ale čtěte dál.

Postavte se na vlastní nohy

Možná jste dlouholetí zaměstnanci firmy a nabrali jste tak již dostatek zkušeností v oboru. Využijte je ve svůj prospěch a realizujte svůj podnikatelský sen.

Sháníte právě místo?

Podnikání není určitě pro každého, ale je zbytečné se podceňovat, pokud víte, čeho jste schopni. Pokud třeba zrovna sháníte práci, může právě vlastní firma být pro vás tou pravou volbou. „Stačí kreativní nápad a ochota riskovat. Určitě je to lepší varianta než čekat, zda se náhodou neobjeví volná pozice,“ potvrzuje Stalmachová.

Kariéra kdykoli

Možná si na podnikání připadáte příliš mladí, nebo už moc staří. To by vás podle Hany Stalmachové nemělo odradit: „Kariéru nelimituje věk, ale nedostatek kreativity, inovativního myšlení a neochota změnit zaběhnuté zvyky, posouvat se dál, rozvíjet své znalosti a dovednosti.“

Nebaví vás práce?

Nejefektivnější je práce, která vás baví, naplňuje a jste v ní dobří. Pak odvádíte nejlepší výkony. Pokud vás tedy ubíjí současné zaměstnání a máte podnikatelský sen, dodejte si kuráže a začněte dělat to, co opravdu chcete. Na vašich výsledcích to bude znát.

Začátek podnikání je každopádně třeba promyslet. Hana Stalmachová doporučuje udělat si průzkum trhu – tak zjistíte, o jaké produkty či služby je na trhu zájem. Připravte si pečlivě podnikatelský plán, ještě zbývá stanovit cíle a můžete začít podnikat.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Náš tip pro nejlepší rozjezd podnikání: ready made společnost

Proč si koupit ready-made firmu? Je to rychlý a bezpečný způsob, jak začít ihned podnikat. S čistým štítem, pohodlně, bez starostí.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio