Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Ready made firma i na základě „bláznivého nápadu“

28. 07. 2011
Zbohatnout můžete i na základě bláznivého nápadu, stejně jako tito podnikatelé.
Zbohatnout můžete i na základě bláznivého nápadu, stejně jako tito podnikatelé.

A kdo tvrdí, že Vám to nemůže vyjít?

Nedávno jsme se věnovali prvnímu dílu článku o netradičních nápadech, které vydělaly miliony. Nyní je zde jeho pokračování. Ať už chcete podnikat v čemkoli, třeba Vás právě tento článek inspiruje, abyste tzv. šli do toho. Založení společnosti či vyřízení koupě ready-made společnosti, o to se pro Vás postaráme my. Vy podnikejte a plňte si sny. Jak se splnily jiným?

Kupte si pozemek… na Měsíci!

I v Česku už několik let funguje byznys amerického podnikatele Denisse Hopea. Ten již roku 1980 začal lidem nabízet ke koupi pozemky na Měsíci. Založení společnosti Lunar Embassy mu vyneslo již 10 milionů dolarů.

Přitom jde dle právníků o nesmysl, protože Lunar Embassy samozřejmě povrch Měsíce nevlastní. Zákazníkům tak víceméně prodává bezcenné papíry, přestože za nízkou částku.

Kreativita a férové jednání

Dmitrij Davydov před několika lety začal nabízet na svých stránkách Pickydomains vymyšlení domény. Ne jen tak ledajaké. Zatímco konkurence za vytvoření té „pravé“ domény inkasuje mnohonásobně vyšší částky, Dmitrij požaduje pouhých 50 dolarů. Co za ně zákazník dostane? Během následujícího měsíce klientovi chodí návrhy na potenciální domény. A pokud si zákazník žádnou nevybere, dostane své peníze zpět.

Sluneční brýle? Samozřejmě! Ale pro psy?

Dnes už je běžná záležitost potkat majitele psa, který má svého mazlíčka uloženého v kabelce nebo oblečeného do módního outfitu. Manželé Ken a Roni di Lullo si ale při venčení svého psa všimli, že podobně jako člověk na ostrém slunci šilhá.

Zkusili mu nasadit klasické brýle pro lidi, ale ty mu z hlavy samozřejmě padaly. Protože však chtěli svému domácímu mazlíčkovi dopřát naprosté pohodlí, vymysleli a vyrobili speciální psí brýle s úchytem kolem hlavy.

Založení společnosti na sebe nenechalo dlouho čekat. Nová společnost dostala jméno Doggles a během krátké doby manželé vlastnili téměř 5000 obchodů v 16 zemích světa. Aby toho nebylo málo, na trh přišly i kontaktní čočky. Jak vidíte, i takto bláznivý nápad může vydělat a najít si spoustu příznivců a především zákazníků. Stačí dobrý nápad a založení firmy je takřka detail.

Netradiční seznamka

Seznamek je v dnešní době možná až příliš. My se však budeme bavit o jedné zcela originální, která má navíc silný sociální podtext. Roku 2005 dva dlouholetí přátelé - Paul Graves a Brandon Koechlin - spustili seznamku pro osoby postižené virem HIV.

Zezačátku byla registrace na PositivesDating.com zdarma, později ji zpoplatnili. To nezabránilo popularitě webu a za první 2 roky nejenže jejich seznamku využívalo přes 50 000 lidí, ale v roce 2007 už Koechlin s Gravesem vydělali přes 100 000 dolarů. Nyní je stránka natolik populární, že víceméně funguje jako Facebook pro lidi s HIV.

Dalšími nápady se můžete nechat inspirovat v celém článku.

Jak nejrychleji vydělat na svém nápadu? Kupte si ready made společnost!

Nemusíte dlouho přemýšlet o založení s.r.o., naše ready made společnosti jsou Vám k dispozici, stejně jako dodatečné služby – ať už sídlo firmy v Praze i virtuální kancelář, tak poradenství. Jste „ready“ na nastartování svého byznysu? Pak Vám pomůže ready made společnost.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio