Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Rizika podnikání - co vás může potkat?

08. 11. 2012
Jaká jsou rizika podnikání? Zamyslete se nad nimi dřív, než vám přerostou přes hlavu.
Jaká jsou rizika podnikání? Zamyslete se nad nimi dřív, než vám přerostou přes hlavu.

Situace, na které je lepší se v malém podnikání připravit.

Štěstí přeje připraveným, říká se. S tímto článkem se můžete připravit na nemilé či dokonce nebezpečné situace, které můžou vést ke konci Vašeho podnikání. Samozřejmě se dočtete i o případných řešeních. Ať už se chystáte koupit ready made firmu, nebo si chcete nechat založit společnost, podívejte se, co vás může potkat a stát vás úspěch.

Hlídejte si daně a hlídejte zákony

Je velmi náročné dohlížet na všechny normy, naízení, daně, atd. I drobné opomenutí může vyústit v desetitisíce díky pokutám a sankcím. Záleží samozřejmě na konkrétním oboru, ve kterém podnikáte. Tak jako tak je lepší svěřit tyto záležitosti do rukou patřičně vzdělaného zaměstnance a vyhradit mu pro tyto záležitosti čas, nebo využít vedení účetnictví přímo u profesionálů. Investované peníze vám můžou ušetřit několikanásobně vyšší částky při pochybení, ne-li zachránit celé podnikání.

Přemýšlejte a šetřete

Ztráta velké zakázky, odchod dlouhodobého klienta, obecný propad zakázek - to vše jednoznačně ovlivní tok peněz směřující do firmy. Jak pak platit zaměstnance, splácet úvěry, pronájem kanceláří a další? Tvořte si krátkodobou i dlouhodobou finanční rezervu, obezřetnost se vám v budoucnu vyplatí.

Konečně velká zakázka

Dosáhli jste prvního velkého úspěchu a získali významnou zakázku? Pečlivě si promyslete, že se nejedná o příliš velké sousto. Naplánujte, jak budete delegovat práci, zda máte dostatek lidí, času, prostor, materiálů apod. Čím dříve zjistíte nedostatky, tím dříve je také můžete vyřešit. Pokud zjistíte problém na poslední chvíli a nedodržíte termín, klient u vás moc dlouho nepobude a ještě můžete utrpět nepříjemné sankce. Buďte realisté a co nejdříve si naplánujte, co a jak. Počítejte se vším, třeba jestli vás bude mít kdo nahradit, když onemocníte. Kromě toho si také vytvořte finanční rezervu, neboť zpočátku budete zakázku hradit spíše vy.

Rozvod?

Především pokud podnikáte jako OSVČ, může znamenat rozvod katastrofu nejen pro osobní život, ale také ten profesní. Při rozvodu se nabytý majetek totiž dělí mezi oba partnery a je jedno, zda jste podnikali jen vy. Pro tento případ je rozhodně bezpečnější podnikat jako s.r.o.

Závislost se nevyplácí

Pokud vaše podnikání stojí a padá s jedním velkým klientem, můžete očekávat problémy. Pokud se klientovi přestane dařit, nebo u něj svou pozici neobhájíte, pro vaše podnikání to může mít fatální následky. Neustále se snažte mít široké portfolio zákazníků.

Chcete si přečíst více, o rizikových situacích? Celé znění článku najdete zde.

 

Využijte svůj čas naplno: kupte si ready made společnost

Ušetříte spoustu času, začnete podnikat maximálně rychle a navíc pohodlně. Spolupracujte s profesionály a využijte našich služeb.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio