Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

V Česku podniká stále více lidí

31. 01. 2011
V Česku podniká již rekordní počet lidí. Začátky jim usnadňují ready made společnosti.
V Česku podniká již rekordní počet lidí. Začátky jim usnadňují ready made společnosti.

Češi jsou podnikavý národ, od vzniku republiky se počet podnikatelů ztrojnásobil. Přestože pro mnoho lidí tvoří příjmy z podnikání jen přivýdělek, aktuální statistiky o počtu podnikatelů opět přináší rekordní čísla.

Od konce roku 2009 přibylo přes šedesát tisíc podnikatelů, dohromady tedy v České republice podniká rekordních dva a čtvrt milionu lidí. V naší historii zde nikdy nepodnikalo více lidí.

Jaké jsou důvody takového počtu podnikatelů, který se stabilně zvyšuje? Znalci si myslí, že je to zaviněno švarcsystémem, ale spousta lidí si podnikáním jen přivydělává. Ať už k zaměstnání, tak k důchodu či dokonce studiu. Podnikají tak dnes opravdu všichni, staří i mladí.

Čísla dokazují, že Češi jsou více samostatní a cílevědomější, všímají si nových příležitostí a využívají je. Nebojte se jich také využít a pusťte se do podnikání třeba s naší pomocí – založíme Vám společnost, nebo můžete využít koupě ready made firmy. Pokud nevíte, co by pro Vás bylo nejlepší, stačí nám zavolat.

Celý článek najdete zde.

Koupě ready made firmy je nejrychlejší cesta k podnikání!

Prodej ready-made dává lidem skvělou příležitost vybrat si firmu právě teď a rozjet svůj byznys. Takže kdy začnete podnikat Vy?


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio