Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Většina podniků by švarcsystém chtěla zlegalizovat

02. 05. 2012
Podnikatelům hrozí vysoké pokuty.
Podnikatelům hrozí vysoké pokuty.

Podniky se obávají až statisícových pokut, které jim od začátku roku hrozí.

Od ledna 2012 platí přísnější tresty za nelegální zaměstnávání a švarcsystém. Jen za první dva měsíce inspektoři Státního úřadu inspekce práce pokutovali podniky za celkem 870 tisíc korun, a to z kontroly 1700 firem. Letos je v plánu celkem na 200 tisíc kontrol.

Společnosti Deloitte a Ambruz & Dark oslovily 107 firem a z jejich průzkumu vyplynulo, že téměř dvě třetiny podniků by švarcsystém zcela zlegalizovaly. Některé firmy se sankcím chtějí vyhnout tak, že živnostníky přijmou do běžného pracovního poměru, nebo s nimi uzavírají smlouvy o dílo.

Čtěte více v článku: http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-cesko/c1-55313300-chceme-jasnejsi-definici-svarcsystemu-shoduji-se-firmy

Chcete mít po starostech? Pořiďte si ready made společnost

S vlastní společností budete vlastním pánem. To vám umožní už dnes koupě ready made firmy. Také si můžete nechat založit společnost na klíč, tedy přesně podle svých přání a představ.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio