Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Vzdělávání podnikatelů, aneb stále se lze učit

19. 06. 2013
I úspěšný podnikatel by si měl ve volném čase najít chvilku na sebevzdělávání.
I úspěšný podnikatel by si měl ve volném čase najít chvilku na sebevzdělávání.

Přestože už jste rozjeli byznys, bylo by bláhové myslet si, že máte vyhráno a už na sobě nepotřebujete pracovat. Abyste nezaspali dobu, měli byste se věnovat také sobě a několika konkrétním oborům - přečtěte si pár našich tipů.

Sledujte, co se děje

Technologie jdou v dnešní době kupředu mílovými kroky, a tak i když se vaše firma třeba nezabývá právě jimi, stále byste měli sledovat, co se děje, nebo alespoň mít po ruce někoho, kdo se v nových vymoženostech a trendech vyzná. Ať už se jedná třeba o oblast marketingu, nebo přímo vývoji ve vašem oboru. Může vám to ušetřit peníze, nebo pomoci předběhnout konkurenci. Nebo dokonce obojí.

Neznalost neomlouvá

Nezapomínejte samozřejmě na sledování vyhlášek, nových zákonů, nebo změn v daňovém systému. Laxní přístup k informacím z těchto oblastí by se vám mohl krutě vymstit a následně přinést problémy se zákonem i finančními sankcemi. Pokud si sami v tomto ohledu příliš nevěříte, mějte po ruce partnera, kterému tento úkol dáte na starost.

Další tipy se dovíte na podnikator.cz.

Jak podnikat, to se sice ve škole nenaučíte, ale jsou věci, které byste se měli učit stále. Ať už jde o nové technologické postupy, možnosti propagačních technik, nebo třeba studium jazyků. Jedním z populárních trendů je například pořizování sídla společnosti formou takzvaných virtuálních sídel. Získáte prestižní adresu v lukrativní části hlavního města za minimální investici, neboť nemusíte platit žádný drahý nájem kanceláře.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio