Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Zapomeňte na předsudky, úspěšně podnikají i ženy!

07. 06. 2012
Soutěž již několik let podporuje české podnikatelky. I ženy mohou rozjet úspěšný podnik.
Soutěž již několik let podporuje české podnikatelky. I ženy mohou rozjet úspěšný podnik.

Kdo podporuje a oceňuje české podnikatelky? Nejen jejich zákazníci!

Ženám se v podnikání daří

Soutěž, založená roku 2008, má za cíl poukázat na úspěšné české podnikatelky a jejich projekty či inovace. „Ač firmy vlastněné jednou ženou činí jen 3 procenta českých společností, jejich podnikání se zásadně neliší,“ komentuje situaci žen podnikatelek Pavel Finger, člen představenstva CCB (Czech Credit Bureau). Z celkového počtu firem je 249 v kategorii Malá společnost, 74 v kategorii Středně velká společnost a 17 v kategorii Velká společnost.

Soutěž hodnotí například vliv na obohacení trhu nebo společnosti, zohledňuje také sociální a další aspekty. Patronem ceny v této kategorii je GE Money Bank.

I vy máte šanci

Celý projekt se snaží ženám dodat sebedůvěru na cestě za podnikáním, ať už cestou inspirativních příběhů či praktických rad. Více informací o soutěži naleznete na www.oceneniceskychpodnikatelek.cz. Uzávěrka přihlášek do letošního ročníku je 26. září 2012 včetně, výsledky soutěže budou vyhlášeny 6. listopadu 2012 pod záštitou předsedy vlády ČR.

Celý článek si přečtete zde: http://profit.tyden.cz/clanek/podnikatelky-porovnaji-sve-uspechy-dosazene-v-poslednich-ctyrech-letech/

 

Náš tip pro podnikatelky: ready made firma nebo založení s.r.o. na klíč

Jak vidíte, i když jste žena, nic Vám v podnikání nebrání. Využijte toho a pořiďte si ready-made společnost, nebo se pusťte do podnikání formou založení s.r.o., akciové společnosti. Rádi Vám pomůžeme!


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio