Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Ženy na mateřské chtějí pracovat, ale nemají dost příležitostí

29. 03. 2012
Zaměstnavatelé o ženy na mateřské příliš nestojí, i když jsou často vzdělané s mnohaletou praxí.
Zaměstnavatelé o ženy na mateřské příliš nestojí, i když jsou často vzdělané s mnohaletou praxí.

Jaké schopnosti a možnosti nabízí ženy na rodičovské dovolené? Co odhalil průzkum?

I matky s malými dětmi mají zájem o práci

Kariérní portál mámavpráci.cz provedl průzkum mezi matkami malých dětí, jakou mají představu o pracovním úvazku. Naprostá většina žen by ráda zůstala profesně aktivní také v průběhu rodičovské dovolené, a to i když mají děti mladší 18 měsíců.

Více než polovina žen při mateřské také alespoň částečně pracuje, ale jen třetina z nich u zaměstnavatele, u kterého čerpá rodičovskou dovolenou. Problémem matek je nedostatek možností hlídání a malá možnost sladit práci a péči o dítě.

Jen minimum žen má zájem o plný úvazek. Největší zájem je podle průzkumu o úvazek poloviční a projektovou spolupráci se zaměstnavatelem. Takováto forma by ženám vyhovovalo i po návratu z rodičovské dovolené.

Nepodceňujte ženy na mateřské

Rozhodně je chybou maminky podceňovat. „Vezmeme-li v úvahu, že jen naše databáze ukazuje, že většina "pracujících matek” má víc než osm let praxe, jazykové znalosti, alespoň vyšší odborné vzdělání a mnoho zkušeností a dovedností získaných během kariéry, pak si uvědomíme, že výhody, které mohou zaměstnavatelé získat nabídnutím flexibility této skupině pracovního trhu, jsou značné,“ říká zakladatelka portálu Mámavpráci.cz Jana Bauduin.

Celý článek si můžete přečíst zde.

I pro matky se hodí ready made společnosti, které šetří čas

Pokud máte v plánu koupit společnost, nebo je Vaším přáním založení společnosti, pamatujte v budoucnosti na obsazení pozic ženami na rodičovské dovolené, např. na poloviční úvazek. Pokud jste podnikatelka, může Vám při odchodu na mateřskou pomoci naše služba virtuální sídlo v Praze. Virtuální kancelář bude vyřizovat Vaše telefonáty a poštu dle Vašich instrukcí a Vy budete mít klid jen na to nejdůležitější.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio