Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

Zkušení podnikatelé zdarma radí: na co si dávat pozor?

27. 07. 2013
Zastavte a zamyslete se nad radami úspěšných podnikatelů.
Zastavte a zamyslete se nad radami úspěšných podnikatelů.

Návod na to, jak úspěšně a bez chyb podnikat vám nikdo nedá, ale o pár cenných rad se několik matadorů podělilo. Je pravdou, že chybami se člověk učí, tak se zkuste poučit i z těch cizích a přečtěte si, čeho se vyvarovat!

Rady, které Vám usnadní podnikání

1. Delegujte, delegujte a... delegujte!

Nedělejte práci, kterou by zvládl někdo jiný, když máte na starost mnohem důležitější věci. Pokud budete zavaleni hromadou běžných úkonů, můžete ztratit nadhled a zanedbáte pak podstatné činnosti, které jsou skutečnou náplní vaší práce ve firmě. "Delegujte úkoly na své zaměstnance a to i v případech, kdy jste přesvědčeni, že byste je sami zvládli lépe," uvádí Dalibor Dedek z Jablotron security a.s.

2. Neztrácejte čas s e-maily. Jak na to?

Při procházení e-mailů rovnou mažte zprávy, které vás nezajímají - spam, obchodní sdělení apod. Pokud vám schránku zahlcují newslettery, které jste začali odebírat, ale nikdy je neotvíráte, udělejte si chvilku času na jejich odhlášení. Zabere vám to maximálně pár minut, ale ušetří čas do budoucna.

Všechny relevantní zprávy otevírejte a řiďte se „pravidlem dvou minut“ – tedy pokud víte, že vám odpověď nezabere víc než právě dvě minuty, napište ji ihned. Opětovné vracení se k mailům by vám „sežralo“ více času, navíc můžete pracovat s klidnou hlavou, že vás nečeká celá hromada odpovídání. Abyste po sobě s druhou stranou jen nestříleli jednu zprávu za druhou, přemýšlejte, jak předejít doplňujícím otázkám. Pokud si například s někým domlouváte schůzku, navrhněte více alternativ času a místa, aby si druhá strana mohla rovnou vybrat.

S e-maily to navíc nepřehánějte. Po telefonu se často domluvíte srozumitelněji, a na osobní schůzce zase snadněji nabídnete rozšiřující a nové služby. Nesázejte na maily ani v interní komunikaci. Pokud se snaží domluvit více lidí na jedné věci, je mnohem efektivnější se sejít pohromadě a vše projednat, než aby všichni psali všem.

3. Nic nejde samo od sebe, tak neusněte na vavřínech

Pokud se vám právě daří a pracujete na úspěšném projektu nebo jste získali perspektivního klienta, nenechte se ukolébat pocitem, že teď se jen „povezete“. Úspěch by vás naopak měl motivovat k lepším výkonům a rozvoji. „Chybou je usnutí na vavřínech v době, kdy je třeba naopak šlápnout na pedál,“ podotýká Michael Rostock Poplar, investor a spolumajitel desítek firem.

Jiné užitečné rady pro podnikání najdete v plném znění článku.

Náš tip

Další z věcí, která vám může usnadnit podnikání, a to především v jeho začátku, je koupě ready made firmy. Můžete s ní totiž podnikat ihned a nepotřebujete ani základní kapitál, ten je již plně splacen.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio