Co u nás máte navíc
  • rychlost: podnikáte do 60 minut! (A ještě si stihnete dát kávu.)
  • komplexnost: zařídíme a připravíme vše, jsme profesionálové.
  • zkušenosti: v problematice zakládání i prodeje firem se 100% orientujeme.
  • mezinárodní působnost: pomůžeme se založením evropské společnosti.
  • individuální přístup: budeme se plně věnovat Vašim konkrétním potřebám.
  • doprovodné služby: zařídíme Vám klidně i sídlo, účetnictví a mnoho dalšího.

Ready-made společnosti | Co je ready made firma

Nejlevnější ready-made

Podle průzkumu trhu můžete při nákupu předzaložené firmy ušetřit i více než dvacet tisíc korun a tak koupit ready made společnost za 20 000 Kč.

Výsledky průzkumu trhu

Už více než 1500 spokojených klientů podniká s firmou od nás.

Reference našich klientů


Ing. Jakub Beneš, emocio s.r.o.

S Novou společností spolupracujeme dlouhodobě. Vždy splní svoje závazky, dbají na dodržování termínů a jsou velmi profesionální - jednoduše ideální partner pro podnikání.

Ing. Ivan Paggio, Golf.cz, s.r.o.

Při naší spolupráci mě nejvíce nadchla rychlost komunikace a zodpovědný přístup při zakládání společnosti. O každém postupu jsem byl informován, vše mi bylo srozumitelně vysvětlené a nepříjemné "papírování" jsme vyřídili opravdu během jedné schůzky.

Tomáš Slabý, Malepar s.r.o.

Opravdu splnili, co slíbili. Jsem rád, že jsem firmu koupil právě u nich, všechno proběhlo na jedničku. Ohromila mě rychlost vyřízení celé záležitosti.

Adam Křikava, 5emotions s.r.o.

Využívám služeb Nové společnosti už 10. rokem a jsem nadmíru spokojený. Kvalita jejich služeb je stále vynikající a tak vím, že se na ně můžu vždy spolehnout.

Ivana Hrehová, Digital bee s.r.o.

U Nové společnosti jsem se rozhodla koupit ready made, využívám také služeb sídla. Přesvědčili mě svým zodpovědným a profi přístupem, neměnila bych.

Šárka Tylová, Sharim, s.r.o.

Tým Nové společnosti si získal naši důvěru pro koupi ready made firmy a předčil naše očekávání. Vše proběhlo rychle, velmi profesionálně a bez problémů, proto jsme se rozhodli využít také službu poskytnutí sídla společnosti. Jsme velmi spokojeni.


 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio