Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

A B C D E F G J K M N O P R S T V Z

Slovník pojmů: Firma

Firma nebo také obchodní firma je název (nehmotný statek), pod kterým je podnikatel zapsaný v obchodním rejstříku, avšak často se v běžném projevu ztotožňují pojmy podnik a firma. Podnik se skládá z hmotných i nehmotných složek a firma je pouze jeho částí.

Související výrazyDalší pojmy začínající na f

Firma


I začínající podnikatelé sklízí úspěchy

I začínající podnikatelé sklízí úspěchy

Máte dojem, že se na trhu daří jen zaběhlým firmám, kdežto nováčci nemají šanci a brzy své podnikání musí ukončit? Přečtěte si, že síly jsou vyrovnané.

celý článek
Mají rodinné firmy úspěch?

Mají rodinné firmy úspěch?

Důvěřujete jen svým nejbližším a rádi byste měli rodinnou firmu? Ale jak to v ní chodí? Věděli jste, že jako malý rodinný byznys začínala dokonce i firma Bosh nebo Ikea? Přečtěte si, jaké jsou výhody a nevýhody rodinných firem, a jak se podle nedávného průzkumu rodinným firmám daří.

celý článek

 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio