Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

A B C D E F G J K M N O P R S T V Z

Slovník pojmů: Ready made

Ready-made společnost se jinak také nazývá předzaložená společnost. Takováto firma nevyvíjí žádnou činnost, byla založena jen aby byla prodána. Ready-made firma je již zapsaná v obchodním rejstříku, a krom jiného má také plně splacený základní kapitál, který činí u s.r.o. 200 000 Kč, u a. s. 2 000 000 Kč.

Výslovnost: [ redy meid ]

Související výrazyDalší pojmy začínající na r

Ready made
Rezidenti
Redy made


Kde najdete nejlevnější ready made firmu na trhu?

Kde najdete nejlevnější ready made firmu na trhu?

Na českém trhu je dnes tolik společností, které prodávají ready made (neboli předzaložené) firmy, že si můžete pohodlně vybírat nejen podle kvality služeb a spolehlivosti prodejce, ale také podle ceny. Podívejte se sami, kde najdete nejlevnější ready made firmu na trhu.

celý článek
Chcete podnikat? V jakém oboru se to vyplatí…

Chcete podnikat? V jakém oboru se to vyplatí…

Chcete koupit ready made společnost? Přečtěte si, které obory krize utlumila a které jsou naopak perspektivní pro Vaše podnikání.

celý článek

 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio