Rádi Vás uslyšíme

Máte zájem o ready made společnost, založení firmy, nebo se chcete jen na něco zeptat? Rádi Vám poradíme, stačí zavolat:

725 346 669

E-mail: info@novaspolecnost.cz

Nezávazná konzultace

A B C D E F G J K M N O P R S T V Z

Slovník pojmů: Zákazník

Zákazník je fyzická či právnická osoba, která kupuje produkt. Uspokojení přání a potřeb zákazníka je podstatou marketingu.

Související výrazyDalší pojmy začínající na z

Zakladatelská listina
Zakladatelská smlouva
Základní kapitál
Založení společnosti
Zisková marže
Živnost
Živnostenské oprávnění
Živnostenský rejstřík
Živnostník
Zákazník


Co se skrývá za společenskou odpovědností firem?

Co se skrývá za společenskou odpovědností firem?

Je důležité si uvědomit, že patřit mezi společensky odpovědné firmy znamená budovat si loajalitu a dobrou pověst jak u zaměstnanců a zákazníků, tak u všech akcionářů, stakeholderů, podnikatelských partnerů a hlavně u veřejnosti jako celku. Odborníci označují CSR za nezbytnou složku nynějšího vývoje podnikatelů. O co jde?

celý článek
Jaký je váš zákazník?

Jaký je váš zákazník?

Tuto otázku jste si určitě položili již na samém počátku vašeho podnikání. A pokud ne, určitě jste to udělali hned potom. Zákazník obecně je totiž bytost přinejmenším velice zajímavá, tak trochu opředená mystériem průzkumů trhu a schovaná za psychologický profil její národnosti, ale hlavně - ať už prodáváte bio zeleninu nebo elektromotory, je pro váš byznys stěžejní její přízeň.

celý článek

 

Žádné jednání přes prostředníky!

Všechny služby, které si u nás objednáte, máme na starosti přímo my. Nejsme pouhými zprostředkovateli a proto Vám dokážeme adekvátně poradit či efektivně vyřešit jakýkoli problém. Rozumíme tomu, co Vám nabízíme.

tel.: 800 804 805
tvorba www stránek emocio